Adıyaman’da Genel Elektrik Kesitisi Uygulanacak

0
769

AKEDAŞ A.Ş. tarafından yapılan açıklamada Adıyaman merkez ve ilçelerde 19 Temmuz ve 22 Temmuz tarihleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak.

1-) Akedaş Elektrik Dağıtım AŞ Tarafından Besni’de 21 Temmuz 2020 Salı günü saat 09:00 ile 16:00 saatleri arası Bakım Onarım Çalışması nedeniyle İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek programlı elektrik kesintisi yapılacaktır. Elektrik Kesintisi Olacak Yerler: Kızılhisar Köyü ile Hat Üzerinde Bulunan Özel Trafolu Müşteriler NOT: Jeneratör kullanan abonelerin kesintisi esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmalıdırlar. Çalışma biterse enerji belirtilen süreden önce verileceğinden Dağıtım Şirketi bilgisi haricinde Hat üzerinde kesinlikle çalışma yapılmamalıdır. Tüm elektrik kullanıcılarına duyurulur.

2-) AKEDAŞ Elektrik Dağıtım AŞ tarafından Besni’de 22 Temmuz 2020 Çarşamba günü saat 09:00 ile 16:00 saatleri arası Bakım Onarım Çalışması nedeniyle İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek programlı elektrik kesintisi yapılacaktır. Elektrik kesintisi olacak yerler: Kuzeyevleri Köyü olarak bildirildi. NOT: Jeneratör kullanan abonelerin kesintisi esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmalıdırlar. Çalışma biterse enerji belirtilen süreden önce verileceğinden Dağıtım Şirketi bilgisi haricinde Hat üzerinde kesinlikle çalışma yapılmamalıdır. Tüm elektrik kullanıcılarına duyurulur.

3-) AKEDAŞ Elektrik Dağıtım AŞ tarafından Kahta’da 19 Temmuz 2020 Pazar günü saat 09:00 ile 12:00 saatleri arası AG hat ilavesi çalışması nedeniyle İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek programlı elektrik kesintisi yapılacaktır. Elektrik kesintisi olacak yerler: Fırat Mahallesi Fırat Cad., M.Akif Cad., İstiklal Cad., Ebu Sadık Cad., Ramazan Yıldırım Cad. olarak bildirildi. NOT: Jeneratör kullanan abonelerin kesintisi esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmalıdırlar. Çalışma biterse enerji belirtilen süreden önce verileceğinden Dağıtım Şirketi bilgisi haricinde Hat üzerinde kesinlikle çalışma yapılmamalıdır. Tüm elektrik kullanıcılarına duyurulur.

4-) AKEDAŞ Elektrik Dağıtım AŞ tarafından Adıyaman/Merkez ilçesinde 20 Temmuz 2020 Pazartesi günü saat 09:00 ile 17:00 saatleri arası Bakım Onarım Çalışması nedeniyle İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek programlı elektrik kesintisi yapılacaktır. Elektrik kesintisi olacak yerler: Akdere, Damlıca, Işıklı, Yuvacık Köyleri ile hat üzerinde bulunan özel trafolu müşteriler olarak bildirildi. NOT: Jeneratör kullanan abonelerin kesintisi esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmalıdırlar. Çalışma biterse enerji belirtilen süreden önce verileceğinden Dağıtım Şirketi bilgisi haricinde Hat üzerinde kesinlikle çalışma yapılmamalıdır. Tüm elektrik kullanıcılarına duyurulur.

5-) AKEDAŞ Elektrik Dağıtım AŞ tarafından Kahta’da 20 Temmuz 2020 Pazartesi günü saat 09:00 ile 17:00 saatleri arası Bakım Onarım Çalışması nedeniyle İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek programlı elektrik kesintisi yapılacaktır. Elektrik kesintisi olacak yerler: Boztarla, Fıstıklı, Belenli, Tabaklı, Çakırçeşme Köyleri ile hat üzerinde bulunan özel trafolu müşteriler olarak bildirildi. NOT: Jeneratör kullanan abonelerin kesintisi esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmalıdırlar. Çalışma biterse enerji belirtilen süreden önce verileceğinden Dağıtım Şirketi bilgisi haricinde Hat üzerinde kesinlikle çalışma yapılmamalıdır. Tüm elektrik kullanıcılarına duyurulur.

6-) AKEDAŞ Elektrik Dağıtım AŞ tarafından Adıyaman/Merkez ilçesinde 21 Temmuz 2020 Salı günü saat 09:00 ile 17:00 saatleri arası Bakım Onarım Çalışması nedeniyle İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek programlı elektrik kesintisi yapılacaktır. Elektrik kesintisi olacak yerler: Serintepe, Pınaryayla Köyleri ile Mermer ocakları olarak bildirildi. NOT: Jeneratör kullanan abonelerin kesintisi esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmalıdırlar. Çalışma biterse enerji belirtilen süreden önce verileceğinden Dağıtım Şirketi bilgisi haricinde Hat üzerinde kesinlikle çalışma yapılmamalıdır. Tüm elektrik kullanıcılarına duyurulur.

7-) AKEDAŞ Elektrik Dağıtım AŞ tarafından Gerger’de 21 Temmuz 2020 Salı günü saat 09:00 ile 17:00 saatleri arası Bakım Onarım Çalışması nedeniyle İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek programlı elektrik kesintisi yapılacaktır. Elektrik kesintisi olacak yerler: Tillak, Beşgöze, Kalecik, Korulu, Gümüşkaşık, Alidamı, Köklüce köyleri ile hat üzerinde bulunan özel trafolu müşteriler olarak bildirildi. NOT: Jeneratör kullanan abonelerin kesintisi esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmalıdırlar. Çalışma biterse enerji belirtilen süreden önce verileceğinden Dağıtım Şirketi bilgisi haricinde hat üzerinde kesinlikle çalışma yapılmamalıdır. Tüm elektrik kullanıcılarına duyurulur.

😎 AKEDAŞ Elektrik Dağıtım AŞ tarafından Gerger’de 22 Temmuz 2020 Çarşamba günü saat 09:00 ile 17:00 saatleri arası Bakım Onarım Çalışması nedeniyle İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek programlı elektrik kesintisi yapılacaktır. Elektrik kesintisi olacak yerler: Gölyurt, Yenibardak, Kırıngol, Demirtaş Köyleri ile hat üzerinde bulunan özel trafolu müşteriler olarak bildirildi. NOT: Jeneratör kullanan abonelerin kesintisi esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmalıdırlar. Çalışma biterse enerji belirtilen süreden önce verileceğinden Dağıtım Şirketi bilgisi haricinde hat üzerinde kesinlikle çalışma yapılmamalıdır. Tüm elektrik kullanıcılarına duyurulur.

9-) AKEDAŞ Elektrik Dağıtım AŞ tarafından Gölbaşı’nda 22 Temmuz 2020 Çarşamba günü saat 09:00 ile 17:00 saatleri arası Bakım Onarım Çalışması nedeniyle İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek programlı elektrik kesintisi yapılacaktır. Elektrik kesintisi olacak yerler: Çataltepe, Savran, Ballık, Miçolar Köyleri ile hat üzerinde bulunan özel trafolu müşteriler olarak bildirildi. NOT: Jeneratör kullanan abonelerin kesintisi esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmalıdırlar. Çalışma biterse enerji belirtilen süreden önce verileceğinden Dağıtım Şirketi bilgisi haricinde hat üzerinde kesinlikle çalışma yapılmamalıdır. Tüm elektrik kullanıcılarına duyurulur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz