Adıyaman’da, Farkındalık Eğitimi Ve Motivasyon Konferansı

  0
  44

  Diyanet-Sen Adıyaman Şubesi tarafından düzenlenen ‘Farkındalık Eğitimi ve Motivasyon’ konulu konferansa din görevlileri ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
  Kişisel gelişim uzmanı Baki Öztürk’ün verdiği konferansa katılan katılımcılar, yapılan konuşmaları pür dikkat dinledikten sonra konferansın önemine dikkat çekti.
  Belediye Konferans Salonu’nda etkinliğe; AK Parti Adıyaman İl Başkanı Av. Halil Fırat, Saadet Partisi Adıyaman İl Başkanı Metin Erol, Saadet Partisi Adıyaman İl Müfettişi Emin Atlıhan, Adıyaman İl Müftüsü Mehmet Ali Öztürkçü, kamu kurum müdürleri, sivil toplum örgütleri, din görevlileri, kuran kursu hocaları, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
  Diyanet Sen Adıyaman Şubesinin üyelerine farkındalık oluşturmak amacıyla motivasyon amaçlı olarak bir etkinliğe imza attıklarını belirten Diyanet- Sen Adıyaman Şube Başkanı Emin Çil, “Şuanda 70 bine yaklaşmış olan bir sendikayız. Adıyaman’da bin 10 kişiden, bin 50 kişi sendikamızın üyesidir. Bu rakam Türkiye ortalamasının yüzde 95’ine tekabül ediyor. Diyanet- Sen Adıyaman Şube Başkanlığı dışında da Diyanet Sen’in denetleme başkanlığı görevini yürütmekteyim. Yapmış olduğumuz çalışmalarla ilimizde farklı etkinliklere imza atmaya çalışıyoruz. Böylelikle sendikamızın üyelerine yönelik olarak kişisel gelişim uzmanı Baki Öztürk, ‘Farkındalık Eğitimi ve Motivasyon’ konulu konferans verdi. Ayrıca konferansımız siyasi parti temsilcilerinden, sivil toplum örgütlerinden, kamu kurum müdürlerinden, sivil toplum örgütlerinden, din görevlilerinden, Kur’an kursu hocalarımızdan, öğlecilerimizden ve vatandaşlarımız tarafından yoğun ilgi gördü. Bu tür bir etkinliği ilimizde ilk defa gerçekleştiriyoruz. Bundan sonra da bu tür etkinliklere ağırlık vereceğiz. Öte yandan etkinliğimize ağırlıklı olarak gençlerin yoğun ilgi göstermeleri de bizleri mutlu etti” diye konuştu.
  Kişisel Gelişim Uzmanı Baki Öztürk, kişisel başarı için neler yapılması gerektiği konusunda seminer verdi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz