Adıyaman’da Aday Adayı İlyas Öner’in İlginç Canlı Billboardları

  0
  171

  AK Parti Adıyaman Milletvekili aday adayı Uzman Dr. İlyas Öner, İcat ettiği ilginç canlı billboardlarla tanıtımda atak yaparak rakiplerine büyük fark attı.

  Şehir merkezindeki billboardlarının seçim nedeniyle dolu olduğu için yer bulamayan AK Parti milletvekili aday adayı Uzman Dr. İlyas Öner, ilginç bir icat keşfetti. Öner, bisikletin arkasına ve birkaç kişinin sırtına billboard kadar reklam tabelası yaptırdı. Daha sonra günlük iş arayan 3 vatandaş ile ücret karşılığında anlaştı. Ücretini alan vatandaşlardan biri bisikleti ile diğer ikisi sırtlarına aldıkları billboardlarla sabahtan akşama kadar çarşı, Pazar ve mahalle aralarında canlı billboard olarak cadde cadde, sokak sokak gezerek şehri taradı.

  Şehir merkezinde dolaşan canlı billboardlar, vatandaşların hayli dikkatlerini ve ilgilerini çekti. Bu ilginç yöntem nedeni ile AK Parti aday adayı olan Kahta Devlet Hastanesi eski Başhekimi Uzman Dr. İlyas Öner’in ismi kısa sürede tüm Adıyaman Halkının hafızasına yerleşti. Şehirdeki billboardlara dönüp bakmayan çok sayıdaki vatandaş canlı billboardlara merakla bakıp İlyas Öner’in ismini adeta ezberledi.

  Konu ile ilgili konuşan AK Parti Milletvekili aday adayı Uzman Dr. İlyas Öner, kendisini kısa sürede tüm şehir halkına tanıtmaktan memnun olduğunu belirtti. Öner, “ Bu yönteme çaresizlikten başvurdum ama çok isabetli oldu. Şehir merkezindeki billboardlarda yer kiralamak istedim. Hepsinin belli bir süreye kadar dolu olduğunu söylediler. Binalara, elektrik direklerine ve benzeri yerlere afişlerimi yapıştırarak görüntü kirliliği yaratmak istemedim. En iyisi canlı billboardlarla reklam yapmayı deneyeyim dedim. Umduğumuzun çok çok ötesinde bir tanıtım oldu. Esnafı ziyarete çıktığımda beni işaret edenler” bak bak canlı billboardlardaki aday adayı doktor İlyas” diye birbirleri ile konuştuklarına rastlıyoruz. Bütün şehir beni bu canlı billboardlar sayesinde kısa sürede tanımış oldu” diye konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz