Adıyaman’a Yeni Konferans Salonu

  0
  138

  Adıyaman’da Kavi Düğün Salonu tarafından kentte ençok sıkıntı çekilen konulardan biri olan konferans salonu yaptırılıyor.

  Kavi Düğün Salonu Genel Müdürü Mahmut Binici, yaptığı açıklamada, yaklaşık 750 kişilik konferans salonunu kısa sürede halkın hizmetine sunacaklarını ifade etti.

  Konferans salonunu daha kapsamlı bir şekilde kullanacaklarını dile getiren Binici, burada STK’ların başvurusu üzerine yada hayır kurumlarının talebi ile oluşacak yemek organizasyonlarına da ev sahipliği yapacaklarını kaydetti.

  -YETİŞTİRME YURDUNDA KALAN ÇOCUKLARA DA YEMEK VERMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ

  Adıyaman insanına sahip çıkmanın önemine değinen Binici, “Zaman içinde yetiştirme yurdu gibi kendi halkımıza, yoksul insanlara bir şeyler verebilirsek çok mutlu olacağız. Bunlarla ilgili bir şeyler yapacağız” şeklinde konuştu.

  – ADIYAMAN’IN BÖYLE BİR YERE İHTİYACI VAR

  Konferans salonlarının yetersizliğine dikkat çeken Binici, şöyle devam etti:

  “İlimizde böyle bir sıkıntı var. Buranın dekorunu ona göre düzenleyeceğiz. Burası sırf düğün amaçlı olmayacak. Her yönüyle bir konferansa, bir toplu halde yemeğe, bir mezuniyete veya STK’ların ihtiyacına göre burada düzenleme yapacağız. Ses düzenimiz ona göre hazır olacak. Buraya gelen insanlar, yapmak istedikleri etkinliği, en güzel şekilde yapacaklar. Bu işlerden bizler de bir noktada memnun kalacağız.Bir nevi bazı görsel yenilikler yapmayı düşünüyoruz. İnsanlar kendilerini o çıplak düğün havasında değil de bir konferans salonunda hissetsinler. Bu görünümü vermeye çalışacağız. İnşallah bunda da başarılı olacağız”

  PHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz