Adıyaman Sürücü Kursları Derneğinden Kızılkaya’ya Ziyaret

  0
  137

  Adıyaman Sürücü Kursları Derneği Başkan İmam Aslan ve yönetimi Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya’yı ziyaret ederek, sürücülerin ilimizde yaşadıkları sorunları aktardı.

  Yakın zamanda yeni görevine atanan İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Adıyaman Sürücü Kursları Derneği Başkan İmam Aslan, şöyle dedi; “Eğitim konusu ülkemizde en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Genç nesillerimiz ne kadar başarılı olurlarsa bizlerde bir sonraki nesillere daha önemli bir nesil bırakmış olacağız. Sürücü kursları olarak bizlerinde ilgili olduğu kurumda İl Milli Eğitim Müdürlüğü’dür. Yerelde zaman zaman yaşadığımız sorunların çözümü için İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya’ya sorunlarımızı ilettiğimiz gibi yeni görevinde müdürümüze başarılar diliyoruz” dedi.

  Adıyaman Sürücü Kursları Derneği’nin ziyaretinden ötürü memnuniyetini bildiren İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya şu şekilde açıklamada bulundu; “Adıyaman Sürücü Kursları Derneği Başkan İmam Aslan ve yönetiminin nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederim. Sürücü kurslarımızla birlikte eğitim konusunda daha yoğun çaba sarf edeceğiz. Ziyaret sebebiyle sürücü kurslarımızın sorunlarını da dinlemiş oldum. Bütün halkımıza ve sürücülerimize kapımız her zaman açıktır. Herhangi bir sorunda da sürücü kurslarımızı kurumumuza bekleriz”

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz