Adıyaman Oryantiringde’de Bölge İkincisi Oldu

  0
  64

  Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanlığı tarafından Malatya’da düzenlenen 14 Yaş Altı Bölgesel lig müsabakalarına ilk kez katılan Adıyaman Bölge ikincisi olan sporcular, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı’yı ziyaret etti.

  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, farklı spor dallarındaki başarılarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başaran Adıyaman, bu kez yeni bir spor dalı olanoryantiring müsabakalarına katılarak bölge illeri arasında yerini almayı başardığını söyledi.

  Tüm spor branşlarında sporcuların yetiştiği bir kent olduklarının belirten Bağcı, ”Adıyamanlı gençlerimizi yeni ve farklı spor branşlarıyla tanıştırmaya ve onları iyi birer sporcu olarak yetiştirebilmek için gayretle çalışıyoruz. Bizler gelecekte büyük başarılara imza atacak sporcular yetiştirmenin arzusu içerisinde çalışmalarımızı sürdürürken bugün ilimizde onlarca milli sporcumuz ulusal ve uluslararası başarılara aldıkları madalyalarla imza atıyor” dedi.

  Bağcı, Adıyaman’da yeni kurulan Oryantiring takımını Malatya’da yapılan müsabakalarda elde ettiği başarılardan dolayı kutlayarak, ailelerine, sporculara ve antrenörlerine teşekkür etti.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz