Adıyaman Milletvekili Erdoğan’ın Polis Haftası Mesajı

  0
  44
  Adıyaman Milletvekili Mehmet ERDOĞAN, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 169. Yıldönümü ve Polis Haftası nedeniyle bir mesaj yayınlayarak tüm emniyet çalışanlarının Polis Haftası’nı kutladı.

  Adıyaman Milletvekili Mehmet ERDOĞAN, “Milletimizin emniyet ve asayişini sağlamak için fedakârca çalışan Polis Teşkilatımızın 169. kuruluş yıldönümünün içinde bulunmaktayız.

  Kutsal vatan topraklarımızın dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan, milletimizin huzuru ve güvenliği için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Türk Polis Teşkilatımızın 169. kuruluş yıldönümü ve içinde bulunduğumuz Polis Haftası kutlu olsun.

  Devletimizin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlenmesini önlemek, suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Polis Teşkilatımıza müteşekkiriz.

  Özellikle son yıllarda teknolojik imkânlarını artıran, kendisini geliştiren ve hizmet kalitesini iyice yükselten, gücünü halktan ve yasalardan alan polisimiz, görevini her zaman fedakârca yapmış, milletimizin huzur ve güvenliği için gerektiğinde canını bile vermekten kaçınmamış milletimizin güvenini ve takdirini kazanmıştır. Bu itibarla emniyet teşkilatımızın tüm mensupları millet olarak iftihar kaynaklarımız arasındadır.

   

  Bu vesileyle; Türk Polis Teşkilatımızın 169. kuruluş yıldönümünü kutluyor, şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, emekli olan ve görevleri başında bulunan Polislerimize de sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum. Dedi.’’

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz