Adıyaman Judo Sporunda Bölgenin En Başarılı İli

  0
  123

  Türkiye Judo Federasyonu Başkanı Fatih Uysal, Judo Milli Takım Antrenörü Şengül Demiral, Judo İl Temsilcisi Ali İhsan Çalışkan ve Judo Antrenörü Tacettin Pektaş; Gençlik Hizmetleri ve Spor Adıyaman İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı’yı ziyaret etti.
  Adıyaman’da judo sporunun her geçen gün büyük başarılara imza attığına dikkat çeken Judo Federasyonu Başkanı Fatih Uysal, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü bünyesinde milli sporcuların özellikle judo da dikkat çektiğini belirterek duyduğu memnuniyeti ifade etti.
  Adıyaman’ın Judo Sporunda Bölgenin en başarılı ili olduğuna dikkat çeken Uysal, “Adıyaman Gençlik hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün tüm branşlarda olduğu gibi judo branşında da başarılı çalışmalarının karşılığında Federasyonumuzca sporcularımıza ve sözleşmeli judo antrenörlerine, 50 takım judo kıyafeti, judo minderi ile antrenman malzemesi desteği vereceğimizi belirtiyor, tüm sporcularımıza başarılar diliyorum” dedi.
  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gençlik Hizmetleri ve Spor Adıyaman İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı, “Adıyaman’da tüm branşlarda olduğu gibi judo da her geçen gün başarılı sporcuların yetiştiğini görmek bizleri çok mutlu ediyor. Özellikle judo sporunun gençler tarafından ilgi görmesi ve antrenörlerimizin başarısı sadece bizlerin değil Federasyonun da dikkatini çekebildiği için çok mutluyuz. Federasyon Başkanımızı ilimizde görmekten ve ağırlamaktan dolayı memnunuz” diye konuştu.
  Judo Federasyonu Başkanı Fatih Uysal, judo sporuna vermiş olduğu katkılardan dolayı Gençlik Hizmetleri ve Spor Adıyaman İl Müdürü Seyit Ahmet Bağcı’ya plaket takdim etti.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz