Adıyaman İlk Ulusal Fuarına Hazırlanıyor

  0
  65

  Adıyaman tarihinin ilk ulusal ihtisas fuarına ev sahipliği yapmaya hazır

  19-22 Kasım tarihleri arasında Adıyaman Fuar Ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek olan 1. Adıyaman İnşaat, İnşaat Yapı Malzemeleri & Mobilya Ve Dekorasyon Fuarı hazırlıkları bitmek üzere.
  Adıyaman ekonomisinin en önemli iki sektörü olan inşaat ve mobilya alanında düzenlenecek olan Adıyaman İnşaat, İnşaat Yapı Malzemeleri & Mobilya Ve Dekorasyon Fuarında bir araya geliyor.

  Sektöre yön veren firmalar kendilerini tanıtmak için başka illere gitmeden kendi illerinde düzenlenecek olan ilk ihtisas fuarı ile kendilerini tanıtma imkanı bulacaklar.
  Adıyaman İnşaat-yapı malzemeleri & Mobilya ve dekorasyon fuarının organizasyonunu yapan Medya Trend Fuar ve Organizasyon Genel Koordinatörü; Mustafa Gül,  yaptığı açıklamada, şu bilgileri verdi:

  “Adıyaman fuarlara yabancı olan bir il bunun nedeni bir fuar merkezimizin olmaması idi. Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odamızın çabaları sonucunda Adıyaman’a Fuar ve Kongre Merkezi kazandırıldı, bizler de organizasyon firması olarak burada ilk fuarı düzenleyecek olmanın heyecanını yaşıyoruz.
  İnşaat ve mobilya sektörünü düzenleyeceğimiz ilk fuarda birlikte yapmak istememizdeki neden İnşaat ve mobilya Adıyaman’daki bir çok sektöre yön veren ve birlerini destekleyen iki önemli sektörler bunu avantaja dönüştürerek katılım ağını geniş tutmayı amaçladık. Yaklaşık 6 aydır bir ekip çalışması ile fuarın altyapısını oluşturduk, Platin Fuarcılığın yükleniciliğini yaptığı fuarımızın çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor”

  Gül, fuarın içerisinde yer alacak firmalara da değinerek, şöyle devam etti:

  “19 Kasım 2015 tarihinde başlayacak olan Adıyaman İnşaat, inşaat yapı malzemeleri & Mobilya ve Dekorasyon Fuarımız  22 Kasım pazar günü akşam bitecek toplamda 4 gün boyunca devam eden Fuarımızın katılımcı profilini, Yapı Malzemeleri, Dış Cephe ve Çatı Kaplama, İzolasyon, Hazır Beton, Santrali, Peyzaj, Mutfak Sistemleri ve Aksesuarları, Yapı Kimyasalları, Nalburiye, Zemin Kaplama, Isıtma ve Soğutma Sistemleri, Su Tesisatı – Su Arıtma, Banyo – Seramik – Duşa kabin Ekipmanları, Ankastre – Endüstriyel Mutfak, Mermer – Doğal Taşlar, Prefabrik, Cam – Cam Balkon – Ayna, İç Dış Mekan Aydınlatma Sistemleri, Hırdavat, Kapı ve Pencere Sistemleri, Asansör ve Yürüyen Merdiven Sistemleri, Garaj Sistemleri, Güneş Paneli Sistemleri, İş Makineleri, Trafo  Sistemleri, Jenaratör Sistemleri, Elektrik Sistemleri, Yangın Söndürme Sistemleri, Boya ve Ahşap Koruyucular, Güvenlik Ekipmanları, Duvar ve Döşeme Kaplamaları, Havuz Sistemleri ve Ekipmanları, Oyun Parkları, Emlak, Müteahhit, Yapsat, Orman Ürünleri, Halı – Zemin Döşeme, Okul Mobilyaları, Modern, Klasik, Eskitme ve Modüler Mobilya, Yemek ve Yatak Grupları, Koltuk Takımları, Sandalyeler ve Kanepeler, Bebek ve Genç Odaları, Mobilya Aksesuarları, Ofis Mobilya, Bahçe Mobilya, Kent Mobilyaları, Koltuk Takımları, Makam Takımları oluşturmakta”

  65 firmanın katılacağını anlatan Gül, “65 firmanın katılımı ile gerçekleştireceğimiz Fuarımız stant kurulumları bir hafta önceden başladı organizasyon firması olarak bizi sevindiren en güzel olay, Adıyaman da ilk defa fuar düzenleniyor olmasına rağmen bir çok firmamız özel tasarım stantlar ile fuara katılıyor ve katılan firmaların en az bizler kadar heyecanlı. Fuara katılan firmalarımız hazırlıklarını bitirdi ve stantlarına yerleşmeye başladır. Umarım Adıyaman’da düzenlediğimiz bu fuar hem Adıyaman için hem de katılımcı firmalarımız için hayırlı olur.” dedi.

  PHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz