Adıyaman Bölgesi hakemleri yeni sezonu açtı

0
100

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemciler Derneği (TFFHGD) Adıyaman Şubesi yeni sezon açılışını yaptı.

Adıyaman Atatürk Stadında yapılan yeni sezon açılışına Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, TFFHGD Adıyaman Şube Başkanı Mustafa İnan, TFFHGD Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Ata Yıldırım, Adıyaman İl Hakem Kurulu Başkanı Sermet Toktaş, TFF İl temsilcisi Ali Can Çelik, Saha Komiserleri Dernek Başkanı Naif Dünek, amatör spor kulüp başkanları, Gözlemciler ve hakemler katıldı.

Açılış konuşmasını yapan TFFHGD Adıyaman Şube Başkanı Mustafa İnan, “2021-2022 sezonu hakem ve spor camiasına hayırlı uğurlu olsun. Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Kovid-19 pandemi döneminden dolayı her alanda olduğu gibi spor camiası oldukça zor günler geçiriyor. Bu zorlu süreçten sonra hakemler olarak göreve hazırız. Fair Playın planda olacağın bir yıl olması dileğiyle hepinizi saygı ile selamlıyorum.” ifadelerini kullandı.

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar da yaptığı konuşmada, “Özveri isteyen bir görev icra eden hakemlerimizden sahada adalet dağıtmalarını istiyoruz. Tüm hakemlerimizi tebrik ediyorum. Yeni futbol sezonunda herkese başarılar dilerim.” diye konuştu.

Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç ise “Hakemlerimizin oldukça zor bir görev yaptıklarını biliyoruz. Hakemlerimizin her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Yeni sezonda hakemlerimize başarılar dilerim.” dedi.

Terfi eden hakemlere kokart takılması ve toplu fotoğraf çekiminim ardından açılış töreni sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz