Adıyaman Belediyespor’dan Güzel Başlangıç: U-17 Bölgesel Grup Finallerine Galibiyetle Başladık

  0
  32

  Kahramanmaraş’ta gerçekleşen U-17 Futbol Ligi Bölgesel Grup karşılaşmalarında ilimiz temsil eden Adıyaman Belediyespor U-17 takımı, Hatay ekibi Kırıkhan U-17 ekibini 4-1 mağlup ederek turnuvaya iyi bir başlangıç yaptı.

  Kahramanmaraş’ta gerçekleştirilen U-17 Ligi Bölgesel Grup karşılaşmalarında Adıyaman’ı temsil eden Adıyaman Belediyespor U-17 ekibi turnuvaya güzel bir başlangıç yaptı. 6 ilden takımların mücadele ettiği turnuvada Hatay ekibi Kırıkhan U-17 ekibini 4-1 mağlup eden temsilcimiz, Cumartesi günü Malatyaspor U-17 ekibiyle ikinci maçına çıkacak.

  U-17 Futbol Ligi 2013-2014 sezonunun Kahramanmaraş’taki 1’inci kademe karşılaşmalarına Adıyaman’ın yanı sıra; Elazığ, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kayseri ve Malatya’dan güçlü ekiplerin katıldığını söyleyen Adıyaman Belediyesi Spor Şefi Mehmet Yıldırım, böyle önemli bir turnuvaya galibiyetle başlamanın önemli olduğunu vurgulayarak, “İlimizi grup finallerinde en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. Cumartesi günü Malatya maçını da alıp, Pazar günü oynanacak finale adımızı yazdırmak istiyoruz. Bize bu turnuva için destek veren herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz