Adıyaman Belediyesi’nden Engellilere Hediye

  0
  97

  Engellilere yönelik yaptığı çalışmalarla takdir toplayan Adıyaman Belediyesi bünyesindeki TOGEM, il genelindeki engellilere yönelik projelerini yılın sadece bir gününe değil, tamamına yayarak her zaman yanlarında olduğunu gösteriyor.

   

  Bünyesinde açtığı kurslarla istihdama kapı aralayan, yaptığı yardımlarla da takdir toplayan Adıyaman Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Toplumsal Gelişim Merkezi (TOGEM),il genelindeki engellilere yılın her ayında ulaşarak, onların her zaman yanında olduğunu gösteriyor.

   

  Son olarak Adıyaman Gazi İmam Hatip Ortaokulu’nda bulunan İşitme Engelliler Sınıfı öğrencilerini ziyaret eden Adıyaman Belediyesi yöneticileri ve TOGEM yetkilileri, öğrencilere hediyeler dağıtıp, sohbet ettiler.

   

  Adıyaman Belediye Başkan Yardımcısı M. Said Kutlu, TOGEM Koordinatörü Yasemin Delibaş, TOGEM yetkilileri, Adıyaman Üniversitesi öğrencileri ve Gazi İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Bedir Kızıl’ın katıldığı etkinlikte öğrencilerle sohbet eden Başkan Yardımcısı M. Said Kutlu, Adıyaman Belediyesi olarak hazırladıkları projelerle sadece Engelliler Günü’nde değil, her gün engelliler için bir şeyler yapmaya çalıştıklarını söyleyerek, bu anlamda yoğun gayret sarf eden TOGEM Koordinatörü Yasemin Delibaş’a ve ekibine teşekkür etti.

   

  TOGEM Koordinatörü Yasemin Delibaş ise ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, TOGEM bünyesinde hizmet veren Tekstil Eğitim Merkezi kursiyerleri tarafından yapılan oyuncak ve atkılarla, yine bünyelerinde hizmet veren Kuaförlük Kursu kursiyerleri tarafından çocukların saç bakımı ve kesimini gerçekleştirdiklerini söyledi.

   

  Okul Müdürü Bedir Kızıl ise yaptığı açıklamada, böyle bir organizasyonu gerçekleştiren Adıyaman Belediyesi yetkililerine teşekkür etti.

   

  Konuşmaların ardından Gazi İmam Hatip Ortaokulu İşitme Engelliler sınıfı öğrencileri, misafirleri için küçük bir konser verdi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz