Adıyaman Belediyesi’nden Dezenfekte Çalışması

0
292

Adıyaman Belediyesi, virüs kaynaklı salgın hastalıkların yayılmasını önlemek amacıyla şehir genelinde dezenfekte çalışması gerçekleştirdi.

Adıyaman Belediyesi, dünya genelinde etkili olan koronavirüs salgını riskine karşı vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlarda dezenfekte çalışması gerçekleştirdi.

Toplu taşıma araçları, duraklar, otogar, taziye evleri ve ibadethaneler gibi risk teşkil eden yoğun kullanım alanlarında gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili bilgi veren yetkililer, bulaşıcı hastalıklara karşı tüm kuralların yerine getirildiğini dile getirdi.

Vatandaşların sağlığının her şeyden daha önemli olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Dr. Süleyman Kılınç da konu ile ilgili yaptığı uyarıda, tedbirlerden k acaınal ünkoronavirüsaniğe kapılmadan olmadığını dile getirerek, “Adıyaman Belediyesi olarak pdaha güçlü iye evleri, Toplu taşıma araçları, duraklar, otogar, taz alınması gereken tüm önlemleri alıyoruz.ibadethaneler, risk teşkil edecek toplu yaşam alanları dezenfekte edildi, edilmeye devam Billboardlarda, toplu taşıma araçlarımızdaki ekranlardan ve el ilanları ile edilecek.alanlarından uzak bir bilgilendirmeler yapılıyor. Bulaşıcı, kalabalık, kapalı havasız yaşamUzun süreli (kronik) hastalarımız, yaşlı ortamla birlikte temizliğe çok dikkat edelim.ygun beslenme yeterli uyku stres u ,Ayrıca hastalarımız varsa biraz da hassasiyet gösterelim.yi gerektirmeyen spor faaliyetleri ile sarf etmeefor ve doğal ortamda yapılan ağır yönetimi birlikte içsel huzura odaklanma ile bağışıklık sistemimizi güçlendirerek İnşallah süreci daha Suya sabuna El hijyeni çok önemli ticari amaçlı bilgilerden uzak duralım. kolay atacağız.şeklinde bilgi verdi.…” dokunalım

Diğer yandan, vatandaşlarda, belediye yetkililerine gösterdikleri gayretli çalışmalardan ötürü teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz