Adıyaman Belediyesi Hentbol Takımı Yeni Sezona Hazır

  0
  55

  Önümüzdeki sezon 1. Lig’de mücadele edecek olan Adıyaman Belediyesi Hentbol Takımı hazırlık kampı için gittiği Erzurum’da çalışmalarını sürdürüyor.

  Önümüzdeki sezon Hentbol 1. Ligi’nde ilimizi temsil edecek olan Adıyaman Belediyesi Hentbol Takımı, yeni sezon hazırlıklarını Erzurum Aziziye Termal Tesislerinde sürdürüyor. Yeni hedefini Süper Lig’e çıkmak olarak belirleyen ve bu doğrultuda kadrosuna birbirinden kaliteli isimleri dahil eden Adıyaman Belediyesi Hentbol Takımı, üçü Ukraynalı biri Moldovalı dört yabancı sporcuyu daha kampa götürdü.

  Kampta takımla birlikte bulunan Adıyaman Belediyesi Spor Genel Direktörü Mehmet Yıldırım, yeni sezon hazırlıkları ve kamp programı hakkında verdiği bilgide, yeni sezona güçlü bir şekilde gireceklerini dile getirerek, “Gelecek sezon ilimizi Hentbol 1. Liginde temsil edecek olmanın bilinciyle ve gururuyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu doğrultuda kadromuzu kaliteli isimlerle güçlendirip, hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Yeni sezon için 9 Ağustos’tan bu yana Erzurum’da kamptayız. 15 Ağustos’a kadar devam edecek olan kampımıza yeni anlaştığımız üçü Ukraynalı, biri Moldovalı dört yeni sporcumuzu da daha dahil ettik” dedi.

  Yeni sezonda hedeflerinin Süper Lig’e çıkmak olduğunu da söyleyen Yıldırım sözlerini şöyle tamamladı: “Yeni sezon için belirlediğimiz Süper Lig hedefimize ulaşmak için elimizden geleni yapıyoruz. Yönetim, teknik heyet ve sporcularımızın uyumu çok iyi. İnşallah bu birliktelikle yeni sezonda önemli başarılara imza atacağız. Takımımıza desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanımız Fehmi Hüsrev Kutlu’ya ve Kulüp Başkanımız Aykut Dündar’a teşekkür ediyoruz.”

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz