Adıyaman 1954’ten, Başkan Kutlu’ya ‘Destek’ Teşekkürü

  0
  58

  Adıyaman 1954 Spor’un yöneticileri, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret ederek, desteklerinden dolayı teşekkür etti.

  Bölgesel Amatör Lig (BAL)’de son haftalarda ardı ardına aldığı galibiyetlerle liderlik koltuğuna yaklaşan Adıyaman 1954 Spor’un başkanı Hüseyin Koç ve yönetim kurulu üyeleri, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret etti.
  Son haftalarda ardı ardına alınan galibiyetlerde, ilin her kesiminin el birliğiyle takımına destek olmasının çok önemli bir faktörü olduğunu dile getiren Kulüp Başkanı Hüseyin Koç, ziyarette heyet adına yaptığı konuşmada şunları söyledi:

  “Bu yola çıkarken tek amacımız şehrimizi spor anlamında en iyi şekilde temsil etmekti. Bunun için her türlü çabayı ortaya koyduk. Sağolsun Belediye Başkanımız Hüsrev Kutlu da bu sezon gerek aldığımız galibiyetlerde en samimi şekilde sevinçlerimize ortak oldu, gerekse taraftarlarımızın deplasman maçları için talep ettiği araçları tahsis ederek hep yanımızda oldu. Bunlardan dolayı tüm Adıyaman 1954 spor camiası adına başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Bugün ki ziyaretimizin amacı da hem desteklerinden dolayı teşekkür etmek, hem takımımız hakkında bilgi vermek, hem de bazı eksiklerimiz için başkanımızın desteklerini arttırmasını istemekti. Tekrar hoşgörülerinden dolayı başkanımıza teşekkür ediyorum.”
  Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi:

  “Her şeyden önce il oluşumuzun 61. yılında profesyonel ligde bir takımımızın olmaması Adıyaman’ımız adına oldukça üzücü bir durum. Ama hiç değilse profesyonel lige çıkabilecek, Bölgesel Amatör Ligde bir takım ile temsil ediliyoruz. Bu takımımızın da özellikle son haftalarda ardı ardına elde ettiği galibiyetlerle üst sıralara yerleşmesi bizi oldukça memnun etmiştir. Biz spora yakından ilgi duyan bir toplumuz. Adıyaman halkını temsil eden bir belediye olarak da, Adıyaman 1954 Spor’a elimizden geldiği kadarıyla maddi ve manevi destek sağlamak azmindeyiz. İnşallah bu desteklerimiz artarak devam edecektir. Hem belediye imkanlarından, hemde dışarıdan gönüllü hayırseverlerden sağlayacağımız katkılarla Adıyaman 1954 Spor’un bundan sonraki yolunun açılmasına ve üst liglere tırmanmasına bizlerde katkı sunarız inşallah. Bizleri ziyaret eden Başkan Hüseyin Koç’a ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum”

  PHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz