Adıyaman 1954 İlk İdmanına Başladı

  0
  83

  Bu sezon Bal liginde mücadele edecek olan takımımız Adıyaman 1954 spor bugün sezon açılışını Bolu/Abant’ta başladığı kamp ile yaptı. Sezona mutlak şampiyonluk parolası ile başlayan takımımız Adıyaman 1954 spor yeni transferleriyle ilk idmanını akşam saatlerinde gerçekleştirdi.

  Yeni sezon hazırlıkları için Bolu’da  kampa giren Adıyaman 1954 ekibi günde çift antrenman yaparak sezona hazır hale gelecek. Teknik direktör Ali Nail Durmuş yönetimindeki antrenman ısınma hareketleri, düz koşu ile başladı. Yaklaşık 1,5 saat antrenman sonrası açıklamalarda bulunan Durmuş, kampa güzel başladıklarını ifade ederek, “Takımı kabul etmemdeki nedenlerden birisi geçen sene ortaya koyduğu futbol ve iyi bir takım olması. İyi işler yapabileceğimizi bildiğim çok coşkulu bir takım Adıyaman 1954. Ben de çok coşkulu bir insanım. En azından taraftarı olan bir kentle çalışacağım için çok mutluyum. Sahamız çok güzel. Özetle çalışmamız gerekiyor. Uzaktan gelenler yeni yeni alışmaya başladılar. Güzel bir ortamda Bolu’da çalışmaya başladık. Şu anda sorunsuz, yönetim destekli ve eksik olmadan başladık. Daha iyisini yapmak için mücadele edeceğiz” diye konuştu.

  Kampta açıklamalarda bulunan Adıyaman 1954 Spor Başkanı Hüseyin Koç; Bugün Bismillah diyerek ilk idmanımızı yaptık. Sezon başı hazırlık kampını çok önemsediklerini belirten Koç, lige en iyi şekilde hazırlanmak için futbolcuların motivasyonundan da memnun olduğunu dile getirdi. Adıyaman halkı bizlerden şampiyonluk bekliyor bizde bu güzel halkın isteklerine karşılık vermek için takımın iskeletini bozmadan flaş transferler yaptık. Bi kaç eksiğimiz daha var onu da hocamızın raporu doğrultusunda gerçekleştireceğiz. Herkesin içi rahat olsun şampiyonluk gelecektir. Bir şehrin umudu var ve bu umut karşısında birliktelik varsa başarı kaçınılmazdır.”

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz