Adem Kaya’nın Tayini Çıktı

0
3563

Adıyaman Vali Yardımcısı olarak göreve başladığı günden beri tartışmalı kararlara imza atan Vali Yardımsı Adem Kaya’nın tayinin çıkması vatandaşlar arasında sevinçle karşılandı.

Kurum çalışanları ve vatandaşlarla yaşadığı sıkıntılardan dolayı sürekli gündeme gelen Vali Yardımcısı ve Gölbaşı Kaymakamı Adem Kaya Manisa Demirci Kaymakamı tayini çıktı.

Çalışanlara ve halka karşı tavır ve üslubuyla çok tartışılan Kaya, özellikle gazetemiz Adıyaman Duruş’un gündeme getirdiği İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği hakkındaki haberlerimizi itibarsızlaştırarak sulandırmış ve ilin valisini yanlış bilgilendirmiştir.

Kaya, Duruş Gazetesi’nin belgeleriyle, görüntüleriyle gündeme getirdiği haberlerimizi sürekli olarak “Yalan haber, ben biliyorum böyle değil” diyerek sulandırmış ve hedef şaşırtmıştı.

“Yalan” dediği haberlerimiz hakkında her hangi bir işlem yaptırmayan Kaya, Kömür Beldesine kayyum olarak atandığında da vatandaşlarla iyi diyalog kuramamış, eşit şekilde hizmet vermeyerek başarısız bir belediye başkanlığına imza atmıştı.

Gölbaşı Kaymakamlığı görevini sürdüren Adem Kaya, yerel seçimler süresince Gölbaşı’nda fazla bulunmaması, evinin Adıyaman’da olmasında nedeniyle ilçede verimli bir çalışma yapmamıştır.

Kaya, Gölbaşı’nda bulunduğun sürede de esnaf ziyaretlerinde bulunmadan tayini çıktı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz