Abdulkadir Geylani Taş Yeniden Dernek Başkanlığına Seçildi

  0
  78

  Abdulkadir Geylani Taş, yeniden Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneğine başkan olarak seçildi.

  Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği binasında yapılan dernek başkanlığı seçimine  Abdulkadir Geylani Taş yeniden 3 yıllığına dernek başkanlığına seçildi.

  Yapılan seçime tek liste halinde gidildi, yapılan seçim sonucunda Abdulkadir Geylani Taş ve yönetimi dernek üyelerinden 3 yıllığına yeniden güven tazeledi.

  Seçim sonucu dernek üyelerine teşekkür konuşması yapan Başkan Taş, kendisine güvenen ve yeniden başkanlığa seçen arkadaşlarına teşekkür ederek, hiç durmadan sanki hiç seçim olmamış gibi görevine aralıksız devam edeceğini söyledi.

  Taş, şunları kaydetti:

  “Gerek Adıyaman gerekse Türkiye için hiç çekinmeden ülkenin geleceği için, devletin bekası için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Muhtarlar olarak illerde ilin mülkü amiri olan vali’ye ülke genelinde ise içişleri bakanlığı ve  cumhurbaşkanlığına direkt bağlı olarak çalışıyoruz. Yaklaşık 6 aydır ülkemiz iki büyük seçim atlattı, önümüzde bir seçimin daha ufukta görünüyor. Cumhurbaşkanımızın sadece Türkiye’de değil dünya genelinde taktir gören ve sevilen bir liderdir. Ülkeyi 2023 yılına hız kesmeden emin adımlarla ilerlediklerini ve bizlerinde bu ilerlemenin bir parçası olarak üzerimize düşen görevin bilinciyle tam destek ve var gücümüzle yanlarında olduğumuzu ve olacağımızı belirtmek isterim”

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz