ABD Adana Konsolosundan Başkan Kutlu’ya Ziyaret

  0
  69

  Amerika Birleşik Devletleri’nin Adana Konsolosu Linda Stuart Specht, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret etti.

  Çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Adıyaman’a gelen Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Adana Konsolosu Linda Stuart Specht, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret ederek bir süre sohbet etti.
  ABD Adana Konsolosluğu görevine geldikten sonra ilk Adıyaman ziyaretini gerçekleştiren Konsolos Specht, yaklaşık 4 ay önce Türkiye’de göreve başladığını belirterek, “Benim bölgemde 22 il bulunuyor. Şu ana kadar birçoğunu gezme şansı buldum ve bugün de Adıyaman’a geldim. Adıyaman ziyaretimde ilk olarak Nemrut Dağına çıktım. Oldukça görkemli bir yer olan Nemrut Dağına hayran kaldım. Adıyaman ziyaretim sırasında sayın başkanla da bir araya gelip sohbet etmek istedim. Kabullerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.
  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ise Konsolos Specht’e yeni görevinde başarılar diledi.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz