6 Yeni Otobüs Daha Hizmet Vermeye Başladı

  0
  116

  Adıyaman Belediyesi tarafından şehir içi ulaşımına soluk getirmesi amacıyla başlatılan çalışmalar neticesinde ilk etapta alınan üç büyük, iki küçük otobüse 6 yeni büyük otobüs daha dahil edildi.

  Adıyaman Belediyesi tarafından şehir içi ulaşımında yaşanan sorunların ortadan kaldırılması amacıyla başlatılan çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.
  Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’nun göreve gelmesi ile birlikte hareket kazanan şehir içi ulaşımı çalışmaları kapsamında ilk etapta üç büyük yeni otobüsü Adıyamanlıların hizmetine sunan Adıyaman Belediyesi, daha sonra gece seferleri için iki küçük otobüs daha satın almıştı. Ulaşımda yaşanan bu gelişmeleri yeterli görmeyen yetkililer, bu otobüslere 6 yeni büyük otobüs daha dahil ederek ulaşımda istenilen seviyeye gelmek için en önemli adımı attı.
  Şehir içi ulaşımı konusunda yapılan çalışmalar neticesinde gündüz ve gece seferlerini aktif bir şekilde faaliyete koyan Adıyaman Belediyesi’nin yine şehir içi ulaşımı konusunda başlattığı ve birkaç ayda çok önemli ilerlemeler sağladığı Yaman Kart sistemi de halkın memnuniyetiyle karşılanıyor.

  PHA

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz