23 Nisan’da Hastanedeki Çocuklar’da, Unutulmadı

  0
  71

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği tarafından Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde kalan hasta çocuklar ziyaret edilerek hediyeler dağıtıldı.
  Adıyaman Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi EK-1, EK-2 ve EK 3 binalarında yatmakta olan hasta çocuklar, Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi idarecileri tarafından tek tek gezilerek çocuklara palyaço eşliğinden oyuncaklar hediye edilerek ilizyon gösterileri de yapıldı.
  Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Baş Hekim Yardımcısı Uzman Doktor Zafer Terzi, “ Bugün 23 Nisan nedeniyle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Servisinde yatmakta olan hastalarımızı ziyaret ettik. Çocuklar bizim geleceğimiz, yarınlarımız umutlarımız. Hasta olsalar bile yüzlerinde hiçbir zaman tebessüm eksik olmaz. Biz de bugün 23 Nisan’ın anısına o tebessümleri biraz daha artırma yoluna gittik ve kendilerine ufak hediyelerde bulunduk. Kendileri de mutlu oldu bizlerde mutlu olduk. Bu uygulamayı yapan, genel sekreterimiz, başhekimimiz, otel hizmetleri müdürümüze klinik sorumlumuza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz