PAYLAŞ

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, Adıyaman Kızılay Şubesinin başkanlığına seçilen Murat Bulut ve yönetimini ağırladı.

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, makamında ağırladığı vatandaşlardan geriye kalan zamanlarında ilde faaliyetlerini sürdüren kurum, kuruluş ve STK temsilcilerini makamında kabul ederek fikir alışverişinde bulunuyor.
Bu anlamda geçtiğimiz günlerde olağan kongresini gerçekleştiren Adıyaman Kızılay Şubesi’nin yeni başkanı olarak seçilen Murat Bulut ile yönetim kurulu üyeleri Hakan Karayılan ile Muhiddin Büyük’ü makamında ağırlayan Başkan Kutlu, yeni yönetimden hedefleri hakkında bilgi aldı.
Ziyarette bir açıklama yaparak Kızılay’ın şu ana kadar yaptığı çalışmalarını takdirle takip ettiklerini söyleyen ve bundan sonra da üzerine ekleyerek çalışmalarını sürdüreceğine inandığını söyleyen Başkan Kutlu’ya teşekkür eden Kızılay Şube Başkanı Bulut, Adıyaman Belediyesi’nin de şimdiye kadar yaptığı desteklerle Kızılay’ın çalışmalarına önemli katkılar sağladığını dile getirdi.