PAYLAŞ

Adıyaman AK Parti Merkez İlçe başkanı Mustafa Alkayış ve medya tanıtım başkanı Enes Kızılbay Eğitim Birsen ve Memur Sen Adıyaman şube başkanı Ali Deniz’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaretle ilgili açıklamada bulunan AK Parti Adıyaman Merkez İlçe başkanı Avukat Mustafa Alkayış,”Eğitimciler birliği sendikasının her zaman bizim yanımızda ayrı bir yeri olmuştur. 17 Yıl boyunca sendikanın gönüllü olarak bir ücret almadan avukatlığını yaptım. Ayrı bir gönül bağımız var. Yakın bir zamanda iller bazında yapılan kongrelerinin ardından Ankara’da Büyük kongrelerini en güzel şekilde tamamladılar. Büyük kongrede Ali Deniz başkanımızın Eğitim-Bir-Sen Genel Merkez Disiplin Kurulu Asil Üyeliğine seçilmiş olması bizleri mutlu etmiştir. Bu vesileyle Adıyaman şube başkanımız Ali Deniz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Kendisini tebrik ediyorum, yeni görevinde başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden başkan Ali Deniz; “Sayın başkanın belirttiği üzere il bazlı kongrelerimizin ardından Ankara’da muhteşem bir katılımla camiamıza yakışır Büyük kongremizi gerçekleştirmenin sevincini yaşıyoruz. Bugünde AK Parti Merkez İlçe başkanımız Avukat Mustafa Alkayış ve Medya tanıtım sorumlusu Enes Kızılbay kardeşimiz bizlere hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Sayın başkan 17 yıl gibi uzun bir süre sendikamızın gönüllü avukatlığını yapmıştır. Bu vesileyle bizim yanımızda her zaman ayrı bir yeri var, bizimde kendisine gönül bağımız var. Nezaket ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.