AK Parti belediye başkan adayına miting havasında karşılama

FB_IMG_1543423323101

AK Parti belediye başkan adayına miting havasında karşılama
AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Süleyman Kılınç, Adıyaman Havalimanı’nda vatandaşlar tarafından adeta miting havasında karşılandı.
AK Parti Adıyaman Milletvekilleri ve AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin ile birlikte Ankara’dan havayoluyla Adıyaman’a gelen AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Süleyman Kılınç, vatandaşlar tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı. Havalimanında davul zurna eşliğinde karşılanan Kılınç’a birçok kişi tarafından buketler takdim edildi.
Havalimanı önüne kurulan stantta konuşma yapan AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Dağtekin, vatandaşları selamlayarak seçimlerde AK Parti’nin her zaman olduğu gibi yine galip geleceğini, seçimlere sıkı sıkı çalıştıklarını belirterek karşılamadan dolayı teşekkür ettiğini belirtti.
Daha sonra konuşan AK Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Süleyman Kılınç, “Cumhurbaşkanımız bize bu görevi verdi. Buradan kendilerine şükranlarımı ve minnetlerimi sunmak istiyorum. Ayrıca milletvekillerimize ve teşkilatımıza teşekkür ediyorum ama en büyük teşekkürü sizler hak ediyorsunuz. Sizler olmasaydınız bizler burada olmayacaktık. O yüzden sizlere minnettarız. Malumunuz sorumluluğu ağır olan bir görev ama çok şükür bu görevin üstesinden gelecek iradeye, cesarete, vizyona, güce, misyona sahibiz. O yüzden içiniz rahat olsun. Ayrıca tüm vekillerimiz ile beraber, teşkilatımızla beraber bir ağaç gibi hür, ormandaki ağaçlar gibi kardeşçe çalışacağız. Sizlerle beraber çalışacağız. Herkese eşit mesafede olacağız inşallah bu görevi kazanırsak bizler de herkese eşit mesafede olacağız bunun bilinmesini istiyoruz. Kimsenin gözünün yaşına bakmayacağız. Bizler inşallah bundan sonra her eve gireceğiz. Bizler 16 yılda 13 tane seçim kazandık. İnşallah bunu da çok güzel bir şekilde kazanacağız. Karşımızda bir sürü komplolar var, lütfen dikkat edelim biz sadece kendi işimize bakalım. Sizlerle beraber vekillerimizle beraber teşkilatımızla beraber hür bir şekilde kardeşçe çok güzel hizmetler yapmak için elimizden geleni yapacağız dua ve desteklerinizi bekliyorum hepinize tekrardan çok teşekkür ediyorum” dedi.