AK Parti Milletvekili Adayı Abdulaziz Aslan Köy Köy Dolaşıyor

AZİZ ASLAN GÖLBAŞI ZİYARET (5)

AK Parti Adıyaman milletvekili adayı Abdulaziz Aslan seçim çalışmaları kapsamında Gölbeşı ilçesinin Yarbaşı, Yukarı Çöplü ve Akçabel köylerini ziyaret etti.
Ziyarette milletvekili adayı Abdulaziz Aslan’a Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ve partililer eşlik etti.
Köy ziyaretleri kapsamında Aslan’a vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Yapılan ziyaretlerde açıklamada bulunan Abzulaziz Aslan; “AK Parti halkın arasında, halkla birlikte hem Türkiye’nin emin adımlarla 2023 hedeflerine ilerlemesini amaçlıyor, hem de halkın taleplerini kendilerinden dinliyoruz. Halkımızın ilgisi bizlere enerji veriyor. Bizlerde milletvekili adayı
olarak halkımızın bu teveccühüne layık olmaya gayret gösteriyoruz. Güçlü millet, güçlü Türkiye ve güçlü Meclis için 24 Haziran seçimleri bir dönüm noktasıdır. Bu seçimde galibiyetle çıkarak, Türkiye’nin önü açılmış olacaktır. Cumhurbaşkanımız Recep Erdoğan önderliğinde Türkiye 2023 hedeflerine ulaşılacaktır. Bu kapsamda gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. AK Parti iktidarında sağlanan istikrarı bozmak, iktidarı milletin elinden almak için asla gerçekleşmeyecek, uçuk vaatlerde bulunuyorlar. Ama bu millet, ülkemizin ve çocuklarımızın geleceği için 24 Haziran’da onlara gereken cevabı sandıkları patlatarak el birliği ile vereceğiz. Her yere bir yatırım yapmış, hizmet için bir eser kazandırmışız. Gittiğimiz her yerde vatandaş bize teşekkür edip, yeni yatırımlar istiyor. Yaptıklarımız ortada olduğu için yapacağımız yeni yatırımları, projeleri anlatıyoruz. Muhalefetin seçim vaatleri ise sadece reklamdan ibarettir” diye konuştu.