CUMHURBAŞKANIMIZA VE HÜKÜMETİMİZE TAM BİR GÜVEN HAKİM

HALİL FIRAT KÖYLER GEZİİ (3)

AK Parti Milletvekili Adayı Av. İbrahim Halil Fırat:
“CUMHURBAŞKANIMIZA VE HÜKÜMETİMİZE TAM BİR GÜVEN HAKİM”

AK Parti Adıyaman Milletvekili ve 27. Dönem Milletvekili adayı Av. Halil İbrahim Fırat seçim çalışmalarına kesintisiz devam ediyor.
Seçim çalışmaları kapsamında 24 saat mesai ile çalıştıklarını ifade eden 27. dönem AK Parti Adıyaman Milletvekili Av. Halil İbrahim Fırat sadece seçim zamanı değil, meclis çalışmalarında fırsat buldukları her anında hemşerileriyle bir araya geldiklerini söyledi.
Her gün köy ziyaretlerine devam ettiklerini ifade eden Fırat gittikleri yerlerde her yerde AK Parti hizmetlerini gördüklerini, köylü vatandaşlarında bunun farkında olduğunu söyleyerek, milletin icraatlara baktığını, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a büyük bir güven olduğunu sözlerine ekledi.
CUMHURBAŞKANIMIZA VE HÜKÜMETİMİZE TAM BİR GÜVEN HAKİM
Fırat yaptığı ziyaretler esnasında yaptığı açıklamada: “24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem milletvekilliği seçimleri için her gün 24 saat mesai ile çalışıyorum. Bizler milletimize uzak olan milletvekilleri değiliz. Hükümetimiz olarak da en ücra yerlere hizmetleri ulaştırmış 16 yıllık AK Parti hükümetleriyiz. Bir günde merkeze bağlı 15 köyümüzü ziyaret ettik. Onlara 24 Haziran erken seçimde AK Parti meclis çoğunluğunun ne kadar önemli olduğunu anlatıyoruz. Cumhurbaşkanımızın elinin güçlenmesi için AK Parti’nin büyük bir çoğunlukla meclise girmesi büyük önem sahip. Bizler milletimize güveniyoruz. Cumhurbaşkanımıza tam bir güven hakim.
ÇOK ŞÜKÜR BU ZAMANA KADAR MİLLETİMİZE NE DEMİŞSEK YAPTIK
Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti hükümetlerimize duyulan bu sevgi ve güven bizlerin ne kadar doğru işler yaptığımızı bir kez daha bizlere göstermektedir. Bizler yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatıyoruz. Çok şükür bu zamana kadar milletimize ne demişsek yaptık. Cumhurbaşkanımızın ağzından Adıyaman ile ilgili ne çıkmışsa yapılmıştır. Budan dolayı milletimizde “Cumhurbaşkanı demişse bu yatırımlar mutlaka olur” duygusu haklı olarak hakim. AK Parti hükümetinin Adıyaman için yatırım programına alınmış ne varsa zamanında yapılmış ve halkımızın hizmetine sunulmuştur. Sayın Cumhurbaşkanımıza ve AK Parti hükümetlerimize duyulan bu güven hiçbir cumhurbaşkanıma ve hükümetine nasip olmamıştır. Çünkü millet hizmeti görüyor, millet samimiyeti görüyor. Bizler boş keseden atmıyoruz. Yapacaklarımızı söylüyor ve yapıyoruz. Hizmetlerimiz artarak devam edecek. Milletimizi, İlimizi, Ülkemizi muassır medeniyetler seviyesine getirmek için var gücümüz ile çalışıyoruz. Milletimiz hizmetin en iyisine layık. Biz başkaları gibi seçmen arasında oy ayrımı yapmıyoruz. Milletimize tepeden bakmıyoruz. Milletimizi hor görmüyoruz. Çünkü biz yaratılanı yaradanda ötürü sevdik. Bu şuurla çalışmalarımıza Allah için hız kesmeden devam ediyoruz. Köylerimizin sorunları için çözüm noktasında gerekli işlemleri anında başlatıyoruz. Her zaman vatandaşlarımızdan dua ve desteklerini bizlerden esirgememelerini istiyoruz. ”
Haber: Abdurrahman Erdil