Milletvekili Adayı Abdulaziz Aslan, Ziyaretlerini Sürdürüyor

ABDULAZİZ ASLAN ÇALIŞMALARR (2)

AK Parti Adıyaman Milletvekili Adayı Abdulaziz Aslan 24 Haziran seçimleri kapsamında çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
AK Parti aday listesinin en genç adaylarından olan Abdulaziz Aslan ilk olarak Adıyaman valisi Nurullah Naci Kalkancı’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette yaptığı çalışmalarla ilgili Vali Kalncı’ya bilgi veren Aslan seçim sürecine ilişkin görüş alış verişinde bulundu.
Yapılan ziyaretle ilgili açıklama bulunan AK Parti Adıyaman Milletvekili Adayı Abdulaziz Aslan “Sayın valimizle verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Gece gündüz Adıyaman’ın sorunlarıyla birebir ilgilenen ve sorunların özümü noktasında büyük çaba sarf eden sayın valimiz Kalkancı’ya görevinde başarılar diliyorum. İnşallah 24 Haziran sonrası tek amacımız Adıyaman’ımıza hizmet olacaktır. Bunun için de el birliği Adıyaman için çalışacağız” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı ise Aslan’a başarılar diledi.
Milletvekili adayı Aslan’ın ikinci durağı ise Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi oldu. Ak Parti 2. Sıra milletvekili adayı İbrahim Halil Fırat ile birlikte hastane başhekimi Doç.Dr. Fatih Doğan’ı makamında ziyaret eden Fırat ve Aslan yapılan çalışmalar ve hastanenin genel işleyişi ile ilgili bilgi aldı.
Ziyarete ilişkin bir konuşma yapan milletvekili adayı İbrahim Halil Fırat, AK Parti’nin göreve geldiği 16 yıldan bu yana sağlık sektöründe devrim niteliğinde reformlar yaptığına işaret ederek “2002 yılı öncesi Adıyaman halkı sağlık alanında ciddi sıkıntılar yaşıyordu. Özellikle dışarı sevklerin yoğunluğu sağlık sektörünün çöktüğünü gösteriyordu. Ancak AK Parti iktidarıyla birlikte yapılan yatırımlarla, Adıyaman halkı birinci sınıf sağlık hizmeti almaya başladı. Tam donanımlı 400 yataklı hastanemizin faaliyete geçmesinin yanı sıra yakın bir zamanda mevcut hastanemizin hemen yanına 300 yataklı Kadın ve Doğum Hastanesi’nin yapılmasıyla bu alan adeta sağlık kampüsüne dönüşecektir” dedi.
AK Parti Milletvekili Adayı Abdulaziz Aslan ise konuşmasında “yeni Türkiye yolunda güçlü geleceği inşa eden partimiz, sağlık alanında halkımıza her türlü hizmeti yapmaya devam edecektir. Hastanelerimizin son teknolojiye uygun cihazlarla donatılmış olmasının yanı uzman hekim noktasında sıkıntıların yaşanmaması bizleri mutlu ediyor. AK Parti iktidarımızın son 16 yılda sağlık alanında hayata geçirdiği projeler diğer dünya ülkeleri tarafından da gıpta ile takip ediliyor. Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin verimli bir şekilde çalışmasında Başhekimimiz Doç. Dr. Fatih Doğan’ın gayretleri ise taktire şayandır. Kendisine başarılar diliyorum” dedi.
Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Fatih Doğan’da bu nazik ziyaretlerimden dolayı Fırat ve Aslan’a teşekkür ederek 24 Haziran seçimlerinden dolayı başarılar diledi.
AK Parti Milletvekili Adayı Abdulaziz Aslan’ın son durağı ise Memur-Sen İl Temsilciliğine oldu. Memur-Sen Adıyaman Temsilcisi ve aynı zamanda Eğitim-Bir-Sen Adıyaman il başkanı olan Ali Denizi makamında ziyaret eden Aslan, sendikaların demokrasinin vazgeçilmez sivil toplum örgütleri olduğunu ifade ederek “Katılımcı demokrasilerde sendikalar temsil ettikleri kesimlerin sesidir. Milletvekili seçilmesi halinde her daim kurumlar, kuruluşlar ve dernekler ile koordineli bir şekilde çalışacağız. Özellikle Adıyaman sorunlarının gündeme gelmesinde birlik ve beraberliğin en güzel örneğini sergileyen Memur-Sen İl Temsilcimiz Ali Deniz’in çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Kendisine sendikal faaliyetler de başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
Memur-Sen Adıyaman İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Adıyaman il başkanı Ali Deniz ise milletvekili adayı Abdulaziz Aslan’a ve teşkilat mensuplarına ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ileterek, seçim çalışmalarında başarılar diledi.