Adıyamanlı Doğan AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Oldu

BİLAL DOĞAN (2)

AK Parti İzmir Milletvekili adayı Bilal Doğan, Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan’ı makamında ziyaret etti.
Aslen Adıyamanlı olan Bilal Doğan, AGAD Başkanı İbrahim Aslan’la bilgi alış verişinde bulundu.
İzmir’de siyaset yapan Adıyamanlı bir siyasetçi olarak 24 Haziran seçimleri için yoğun bir şekilde çalıştığını ifade eden Bilal Doğan, şunları kaydetti; “Milletvekili aday listeleri açıklandı. Annem, babam ve akrabalarım Adıyaman’da yaşıyorlar. Ben ise İzmir’de yaşıyorum. Hem anne ve babamın elini öperek hayır duasını almak, hemde akrabalarımı ziyaret etmek üzere Adıyaman’a geldim. Öncelikle bu seçimin ülkemize, milletimize, İzmir’imize ve Adıyaman’ımıza hayırlar getirmesini diliyorum. İzmir’de yaşayan bir Adıyamanlı olarak, hem İzmir’in hemde Adıyaman’ın sorunlarını bulunduğum noktadan çözüm odaklı çalışmalar yaparak, üst noktalara iletmekteyim. Doğduğum kentle, yaşadığım kent arasında bir farklılık yoktur. Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım’ın bulunduğu listede yer almaktayım. Başbakanımız Binali Yıldırım, İzmir 1. bölgede 1.sırada yer almakta. Bende o listede 5. sıra milletvekili adayıyım. Başbakanımızla aynı listede yer almak büyük bir şereftir. Daha önce bu sıradan 6 milletvekili çıkardığımız olmuştu. Şimdi de o bölgeden 7 milletvekili çıkarmak için yoğun çaba sarf edeceğiz. Seçim sonuçlarının ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Adıyaman’dan AK Parti’den aday olan TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın’a ve diğer milletvekili adayı olan arkadaşlarıma başarılar diliyorum”
Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren AGAD Başkanı İbrahim Aslan ise şu ifadelere yer verdi; “İzmir Büyükşehir Belediye Başkan vekilliği yapmış olan İzmir 1.bölge 6. sırada yer alan Bilal Doğan’a başarılar diliyorum. Doğan, bundan önceki seçimlerde de başarılı bir profil çizmişti. Temennimiz Doğan’ın İzmir’den seçilip, Adıyamanlıların sesi olmasıdır. Doğan’ın seçilmesi halinde mecliste Adıyamanlı vekillerin sayısında artış yaşanacaktır. Bizler Adıyamanlılar ve basın olarak her zaman Doğan’ın yanında olduk, bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. Bundan sonraki hayatında Doğan’a başarılar diliyorum”