ABZULAZİZ ASLAN’DAN AK PARTİ TEŞKİLATINA ZİYARET

ASLAN AK PARTİ ZİYARETLERİİ (3)

“24 Haziran seçimleri öncesinde listeler açıklandı. Ve böylelikle adaylarımızda belirlenmiş oldu. Bundan sonraki zaman zarfında adaylarımızla birlikte sahaya çıkacağız. Abdulaziz Aslan adayımızı kutluyor, kendisine başarılar diliyorum. Bizler gençlerle birlikte daha uzun yollar alacağız. Partimizin temel felsefesinden biri kadını ihmal etmemek, bir diğeri ise gençliğe sahip çıkmaktır. Genciyle, kadınıyla ve bütün seçmenlerimizle Adıyaman olarak Türkiye rekorunu kırmayı düşünüyoruz. Hem gençlerimizden hem de kadınlarımızdan fazlasıyla istifade edip hedefe odaklanacağız. Bizim Adıyaman’da hedefimiz beşte beş yapmaktır. Bu hedefimizi yakalamak için büyük bir çalışma içerisinde olacağız. 24 Haziran’da aday tanım programımız var. Bu program sonrasında adaylarımızı havaalanından karşılayıp daha sonra hep birlikte sahaya çıkacağız. Bizler bütün teşkilat birimlerimizle seçime hazırız. Partililerimiz ve adaylarımız sahaya inmeye başladılar. Bu seçim bizler için asrın seçimidir. Sadece milletvekilini ve cumhurbaşkanımı seçmek değil bir asra damga vuran seçimi yaşıyoruz. Hem Türkiye’nin hem İslam âleminin makus tarihini değiştirmek için bir hedef ortaya koyuyoruz. 24 Haziran seçimleri tüm ümmete hayırlı olsun” şeklinde konuştu.
Aslan’ın teşkilatta ziyaretinin bir başka durağı ise AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı oldu. Kadın Kolları Başkanı Perihan Gümüş’ü makamında ziyaret eden Aslan “24 Haziran giden kutlu yolda K Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan kadar kadın kollarına önem veren başka bir lider yok. Tüm seçim dönemlerinde kadınlarımızın yaptığı çalışmalar daha çok önem arz etmektedir. AK Kadınlarla gurur duyuyoruz. 24 Haziran seçimlerinde de her zaman olduğu gibi kadınlarımız hep ön saflarda mücadele edecektir. İnşallah tüm teşkilatımızla birlikte 24 Haziran’dan alnımızın akıyla çıkacağız. Bu vesileyle sayın Gümüş’e ve ekibine başarılar diliyorum” temennisinde bulundu.
Aslan’ın ziyaretinden dolayı memnuniyetini dle getiren AK Parti Kadın Kolları Başkanı Perihan Gümüş ise “ 24 Haaziran seçim süreci çok farklı bir havada geçiyor. Partimizin aday listesindeklerin hepsi de birbirinden değerli adaylarımızdır. İnşallah bu seçimlerde yılmadan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ve bu seçimlerde ki tek hedefimiz 5 sıfır olacaktır” dedi.
Ak Parti Milletvekili Adayı Abdulaziz Aslan’ın son durağı ise AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Oğuz oldu. Daha önce Malatya Yeşilyurt İlçesinin Gençlik Kolları Başkanlığını yürüttüğü hatırlatan Aslan “ Oğuz Mutlu kardeşimiziz çalışmalarını da yakından takip ediyorduk. Seçim kampanyamızda geçlik kollarımızla birlikte çalışacak olmanın heyecanını yaşıyorum. 24 Haziran bir nevi yeniden diriliş süreci olacaktır. Ve süreçte geçlerimize çok ihtiyacımız var. Şimdiden Gençlik Kolları Başkanımız Oğuz Mutlu’ya ve ekibine başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mutlu’da Abdulaziz Aslan tarafından gerçekleştirilen ziyarette yapmış olduğu açıklamada Aslan ve bütün milletvekili adaylarına başarılar diledi.