‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’ Kur-an’ı Kerim Tilavetiyle Başladı

1-Ramazan Programı Kur-an'ı Kerim Tilavetiyle Başladı (5)

Adıyaman Belediyesi tarafından Ramazan ayı dolayısıyla gerçekleştirilen ‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’ İshak Danış hocanın muhteşem Kur-an’ı Kerim tilavetiyle başladı.
11 Ayın Sultanı Ramazan ayı dolayısıyla bu yıl da birbirinden değerli isimleri Adıyamanlılarla buluşturacak olan Adıyaman Belediyesi, ‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’ programlarına Kur-an’ı Kerim tilavetiyle başladı.
Ramazan ayı boyunca her akşam 22.00 ile 23.59 saatleri arasında Demokrasi Parkındaki alanda gerçekleşecek olan ‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’ etkinliklerinin ilk gün programına katılan kadın-erkek, genç-yaşlı yüzlerce vatandaş İshak Danış hocanın okuduğu Kur’an-ı Kerim tilavetiyle mest oldu.
Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’nun ev sahipliğini yaptığı programa Vali Nurullah Naci Kalkancı, Garnizon Komutanı Albay Davut Kulalar, Jandarma Alay Komutanı Ercan Atasoy, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Karabacak, İl Emniyet Müdürü Metin Alper, sivil tolum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaşın katıldı. Kur-an’ı Kerim tilavetinden sonra sahneye çıkan Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, tüm Adıyamanlıların Ramazan ayını tebrik ederek, tüm inanlardan İslam dünyası, ülkemiz ve ilimiz için dua istedi. Başkan Kutlu, Kur-an’ı Kerim tilavetini gerçekleştiren İshak Danış hocayı da tebrik ederek, hediye ve teşekkür belgesini takdim etti.