AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı İşadamı Mustafa Kılınç; Adıyaman Sevdamız

20180430_194321

AK Parti Adıyaman Milletvekili Aday Adayı İşadamı Mustafa Kılınç, Adıyaman’a vizyon projeler kazandırma amacında olduklarını söyledi.

AK Partiden milletvekili aday adaylığını açıklayan İşadamı Mustafa Kılınç’ın aday adaylığı kamuoyunda memnuniyetle karşılandı.

İşadamı Mustafa Kılınç, seçilmesi halinde Adıyaman’ın yerel dinamiklerini hayata geçirerek bunları vizyon projelerle taçlandıracaklarını belirterek, şehrin kalkınması için çaba sarf edeceklerini ifade etti.

Kılınç; “24 Haziranda yapılacak olan genel seçimlerde AK Partiden milletvekili aday adaylığımı açıkladım. Adıyaman’a hizmet etmek için bu yola çıktım. İnşallah bu hedef doğrultusunda parti teşkilatlarımızı güçlendirip Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın görev ve vizyonunu devam ettirerek Adıyaman’a, hizmetlerin en güzelini yapacağız. Adıyaman halkı hizmetin en güzeline layıktır. Bu kutlu yürüyüşün lideri olan Recep Tayyip Erdoğan’ın hem arkasında, hem yanında, hem de gittiği her yolda biz de yürümeye devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın bize misyon olarak çizmiş olduğu 2023, 2053, 2071 hedefleri olduğu gibi biz inanıyoruz ufkumuzu daha da genişleteceğiz. Rabbim çıktığımız bu yolda bizleri muvaffak eylesin. Tüm parti teşkilatı mensuplarına yakın ilgilerinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Var olan projelere yeni projeler ekleyeceklerini belirten Kılınç; “Adıyaman’ımıza bugüne kadar güzel hizmetler yapıldı. Sağlık, sulama, eğitim ve daha birçok alanda Adıyaman’ın bölge standartlarını yakalaması için mevcut vekillerimiz mecliste efor sarf ettiler. Bende seçilerek halkımızı temsil yetkisine sahip olmam halinde devam eden projelerin takipçisi olup, Adıyaman’ı sosyo-ekonomik anlamda daha iyi seviyelere getirmek için yeni projeler üreteceğiz” dedi.