PAYLAŞ

Başkan Alkayış’ın Çalışmaları Takdir Topluyor
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av Mustafa Alkayış:
YARIN SEÇİM VAR DESELER BİZ HAZIRIZ

19 Kasım 2017 tarihinde Başbakan yardımcısı Bekir Bozdağ’ın da katılımıyla düzenlenen AK Parti Merkez İlçe Kongresinde başkanlığa seçilen Mustafa Alkayış, kısa sürede yaptığı çalışmalarla partililerin ve Adıyaman halkının takdirini toplamaya başladı.
Genç yaşına rağmen uzun yıllardır siyasetin içerisinde bulunan ve bir çok kademelerde görev alan Avukat Mustafa Alkayış, AK Parti Merkez İlçe başkanlığı görevine atandığı günden bugüne, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte yoğun bir çalışma temposu içerisinde 2019 seçimlerine hazırlanıyor.
Görev atandığı günden bugüne AK Parti Adıyaman Milletvekilleri ve teşkilat arasında adeta köprü vazifesi gören Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, ülkeyi ilgilendiren her konuda düzenlenen etkinliğe, toplantıya ve programa katılarak beğeni toplarken, yapmış olduğu açıklamalar ve AK Parti Merkez ilçe başkanlığı organizasyonundaki düzenledikleri etkinlikler, kamuoyu tarafından takdirle karşılanmıştır.
-BU İŞ EKİP İŞİ
Üstlenmiş olduğu görevin bilinciyle hareket ettiklerini belirten AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış; “Üstlenmiş olduğumuz görev parti içindeki yükümüzü ve sorumluluğumuzu bir kat daha arttırmıştır. Kongre sonrası yönetim kurulu üyelerimizle bir araya gelip, kendi içimizde yapmış olduğumuz görev dağılımı sonrası çalışmalarımıza başladık. Siyasi hayatım boyunca almış olduğum görev ne olursa olsun, içerisinde yer aldığım partinin bir neferi olarak kendimi gördüm. Ben yok, biz varız. Mustafa Alkayış tek başına bir şey yapma şansı yok. Teşkilat olmak, birlik ve beraberlikten geçer, yönetim kurulu üyelerimizin her biri benim için ayrı bir değeri vardır. Başarının sırrı birlikten, beraberlikten geçer ve Allah’a şükürler olsun biz bunu başarmış durumdayız. AK Parti çatısı altında ilçe başkanlığına atanmadan evvel partim için elimden geleni yapma gayreti içerisinde oldum. Kısmet oldu ve Merkez ilçe başkanlığı görevine atandım. Başbakan yardımcımız sayın Bekir Bozdağ’ında katılımıyla coşkulu bir kongre sürecini geride bıraktık. Kongremize uzaktan, yakından katılan bütün gönül dostlarımıza, partililerimize ve Adıyaman halkına şükranlarımı sunuyorum. Bizlerde bu güzelliklere ve partimize layık olmak adına gece gündüz demeden yoğun bir çalışma temposu içerisinde olduk. Bilindiği üzere 2019 yılında yapılacak olan seçim ülkemiz adına çok önemli bir seçim süreci ve bu bilinçle çalışmalarımıza başladık.
-YARIN SEÇİM VAR DESELER BİZ HAZIRIZ
“Her ne kadar seçim 2019’da yapılacaksa da biz kongre haftası çalışmalarımıza başladık ilk iş olarak 33 Mahallemizde ve 144 köyümüzde sil baştan teşkilatlanma çalışmasını başlattık ve kısa sürede tamamladık. Sandık çok önemli ve bu konuda titiz bir çalışma içerisindeyiz. Bizim sandık bazlı çalışma dediğimiz her sandığı bir bölge olarak kabul ediyoruz. O sandıktaki bütün seçmenlere ulaşmak içinde bir gayret içindeyiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın mesajını talimatlarını il, ilçe mahallelere mahalle de sandığa sandık başkanımız da orada seçmen olarak görülen her yurttaşımıza vatandaşımıza götürmek için bir çalışma içinde bir gayret içinde bu çalışmayı hep birlikte yapıyoruz. Arkadaşlar da son hazırlıkları tamamladılar. Böylelikle daha derli toplu seçime her zaman hazırlıklı vatandaşında içinde olduğu, paydaş olduğu, rol aldığı, halkın partisi olan AK Partinin biz zati kendileri tarafından teşkilatlandırıldığı çalışmayı yapıyoruz. Tabi bunun yanı sıra başta AK Parti Adıyaman Milletvekillerimiz başta olmak üzere, Belediye Başkanımız, İl Başkanımız, Kadın Kolları ve Gençlik kolları başkanımız ve partimizin her kademesiyle koordineli ve çok uyumlu bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.