PAYLAŞ

Adıyaman Tarihinin En Büyük Altyapı Yatırımı Hız Kesmeden Devam Ediyor
Altınşehir Mahallesi’nde yaşanan altyapı sorununu ortadan kaldırmak başlatılan çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.
Adıyaman tarihinin en büyük altyapı yatırımına imza atan Adıyaman Belediyesi yeni sezona Altınşehir Mahallesi’nde başladı.
Adıyaman Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü (ASKİM) ekipleri tarafından Altınşehir Mahallesi’nde başlayan çalışmalar kapsamında, yağmursuyu hattı yenileme işlemi gerçekleştirildi.
Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren ASKİM yetkilileri, Adıyaman tarihinin en büyük altyapı çalışmalarının bu yılda devam edeceğini dile getirerek, “2014 yılının yaz mevsiminde başlayan ve şehirde en küçük altyapı sorunu kalmayıncaya kadar devam edecek olan altyapı hattı yenileme çalışmalarımıza bu yıl da Altınşehir Mahallesi’nde başladık. Daha önce mahalledeki basınç yetersizliğinden dolayı yüksek katlara çıkmayan sudan dolayı yaşanan sorunu çözen ekiplerimiz, şimdi de mahallenin yağmursuyu hatlarını yenileyerek olası baskınlara karşı önlem almış oldu. Bu anlamda yoğun gayret ortaya koyan personelimize çok teşekkür ediyor, Altınşehir Mahallesi sakinlerine hayırlı olsun diyoruz” şeklinde konuştu.
Yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren Altınşehir Mahallesi Muhtarı Yaşar Tohumcu ise mahallelerinin temel sorunlarının bir bir çözüldüğünü dile getirerek, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya ve ekibine teşekkür etti.