Gölbaşı Caddesi Kaldırımları Yenileniyor

GÖLBA?I CADDES? YEN?LEN?YOR

Adıyaman Belediyesi tarafından şehir merkezinde ve ana caddelerde gerçekleştirilecek olan 17 kilometrelik kaldırım yenileme çalışmaları şehrin en işlek caddelerinden bir tanesi olan Gölbaşı Caddesinde de devam ediyor.
Sürdürülen çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, şehir merkezinde kaldırımların tek tip olacağını belirtti.
çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü belirten Kutlu, “Göreve geldiğimiz günden bu yana yaptığımız altyapı ve asfalt çalışmalarından sonra şimdide şehir merkezinde ve ana arterlerde birden fazla model ve şekilde olan kaldırımları tek parça halinde yeniliyoruz. Şehrin doğu ile batı kısmı arasında yer alan, İl Özel İdaresi ile Yeni Hükumet Binası inşaatının olduğu alan arasındaki Eski Kahta Caddesi, Harıkçı Caddesi, Gölbaşı Caddesi, Dokuz Eylül Caddesi, Atatürk Caddesi ile Sakarya Caddesi ve Eski Zey Yolu gibi ana yollarda gerçekleştireceğimiz kaldırım düzenleme çalışmasına Gölbaşı Caddesi’nde başladık. Bu cadde üzerinde kısa süre içerisinde tamamlamayı planladığımız çalışmalarımızın tamamını Mayıs ayına kadar bitireceğiz inşallah. Kısmen bazalt, kısmen de kumlama taşı kullanılacak yeni kaldırımlarımızın şehir estetiğine değer katacağına inanıyoruz” ifadeleri kullanıldı.