İYİ Parti İl Başkanlığı ziyaretlerini sürdürüyor

İYİ PARTİ PETROL İŞ ZİYARET

İYİ Parti Başkanı Doğan’dan Petrol İş Sendikasına Ziyaret

İYİ Parti Adıyaman İl Başkanı Kenan Doğan ve yönetim kurulu üyeleri il teşkilatı olarak ziyaretlerini sürdürerek parti çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.
Bu kapsamda Petrol İş Sendikası il Başkan Ali Tırpan ve yönetimini sendika binasında ziyaret eden İl Başkanı Kenan Doğan Parti karşılıklı görüş alış verişlerinde bulundular.
Yeni parti olmaları münasebetiyle teşkilat çalışmalarını hızla gerçekleştirdiklerini ifade eden Doğan bu kapsamda vatandaşlarla buluşmalarını hızlandıklarını söylediler. Petrol İş Sendikası ziyaretleri esnasında açıklamalarda bulunan Başkan Doğan şunları söyledi: “İYİ Parti olarak yeni kurulan bir partiyiz. Partimizin kısa süre zarfında kabul görmesin vatandaşlarımızın partimize teveccühüdür. Genel Başkanımız Meral Akşener liderliğinde sadece seçimlik değil her günü bir seçim arefisiymiş gibi çalışmaya kendimize şiar edindik. Adıyamanlı STK’lar, Kurum Müdürleri, Oda başkanları, muhtarlarımız, kent ve kırsaldaki tüm vatandaşlarımızı birebir görüşmelere başladık, görüşmelere devam edeceğiz. Görüşmelerimizde vatandaşlarımızın partimizi büyük bir heyecanla beklediklerine şahit oluyoruz. Büyük bir ilgi var. Bizlere büyük bir teveccüh var. Bizlerde bu teveccühe çalışmalarımızla layık olmaya çalışacağız. Ülkemizin, milletimizin milli birlik ve beraberliği korumak başta olmak üzere, ülkemizin her kesiminin ekonomik refahını yükseltecek ekonomik reformları gerçekleştireceğiz. Bunu yaparken hukukun üstünlüğünü, hak ve adaletten vazgeçmeyeceğiz. Bu anlamda bizleri bugün kabul eden Petrol İş Sendikası Başkanımız Ali Tırpan başta olmak üzere tüm üyelerine teşekkür ediyorum. Petrol İş gibi milli kurumumuzun özelleştirme çabalarını asla kabul etmiyoruz. Ali Tırpan başkanımızın bu anlamdaki mücadelesini takdirle karşılıyor ve sonuna kadar destek veriyoruz.” Dedi.
Petrol İş Sendikası Başkanı Mehmet Tırpan ise İYİ Parti İl Başkanı Kenan Doğan’ın ve yönetiminin ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ettiğini belirterek başarılar diledi.