PAYLAŞ

İYİ Parti Besni İlçe Başkanı İmdat Yıldırım, gazetemizi ziyaret ederek parti çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Her geçen gün artan teveccüh, ilgi ile büyüyen ve gücüne güç katan İYİ Parti olarak, her kesimin beklentilerine cevap verebilmek için çalışmalarını sürdürdüklerini söyleyen Başkan İmdat yıldırım; “Kuruluş aşamasından beri ilçe merkezimiz ve köylerimizdeki hemşerilerimizin yoğun ilgisi bizi çok mutlu etti. Bu yoğun ilgi bize gösterdi ki, siyaset merkezindeki bir boşluğun varlığı milletimizce kabul görmüş ve kısa zamanda bu boşluğun İYİ Parti ile kapatılacağı halkımız tarafından benimsenmiştir.

İYİ Parti İlçe Teşkilatı olarak Türkiye siyasetimize paralel olarak ilçe siyasetini de birlikte belirlemek üzere oluşturduğumuz yeni yönetimimizle birlikte çalışmalarımıza başladık. Teşkilat olarak ilçemizde ayrıştırıcı değil, birleştirici bir siyaset uygulayacağız. Olumlu işlerin yanında, olumsuz yapılan işlerin de dimdik karşısında olacağız. Hedefimiz vatandaş odaklı siyaset olacaktır.

Üye kayıtlarımız Atatürk Cad. İ. Halil Özbay İş Merkezi kat: 4 daire 20′de bulunan ilçe parti binamızda başladı. Kapımız tüm vatandaşlarımıza açıktır. İnşallah hep birlikte İYİ bir Türkiye, İYİ bir Adıyaman ve İYİ bir Besni için güzel günler göreceğiz. Her şey İYİ olacak.

Bu vesile ile partimizin vatanımıza milletimize, Ülkemize, Adıyaman’ımıza ve Besni’mize hayırlı olmasını diliyor, tüm vatandaşlarımızı partimize davet ediyorum” dedi.

İYİ Parti Besni İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeleri şu isimlerden oluştu; “Fevzi Öztürk, Emrah Ertaş, Fikret Karaca, Cengiz Karaoğlu, Vakkas Kilinç, Melih Cansunar, Cengizhan Akdeniz, Ahmet Yiğit, Abuzer Ekici, Halil İbrahim Polat, Necmettin Solgun, Elif İnce, Canan Özbay, Mustafa Nergis, Abuzer Doğan, Burhan Şahin, Fatma Cansunar, Fatma Obuz, Halil Cengiz, Aydın Demirkol, Ahmet Yavuz, Kadir Erdem, Ali Koca, Sait Aydıngüzel, İsmet Karatepe ve Aydın Doğan.”