Emniyet Müdürü Alper öğrencilere karne dağıttı

2072775

Adıyaman İl Emniyet Müdürü Metin Alper, 2016-2017 eğitim öğretim yılının son gününde öğrencilerle biraraya gelerek karne dağıttı.
Adıyaman İl Emniyet Müdürü Metin Alper, 2016-2017 eğitim öğretim yılının son gününde öğrencilerle biraraya gelerek karne dağıttı.
Emniyet Müdürü Metin Alper ve beraberindeki şube müdürleriyle birlikte Adıyaman Mimar Sinan Ortaokulunda bulunan öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilere okumanın öneminden bahseden Emniyet Müdürü Metin Alper, daha sonra öğrencilere karnelerini dağıttı. Müdür Alper, daha sonra 23 Nisan İlköğretim Okuluna geçerek burada öğrencilerle bir süre sohbet edip karnelerini dağıttı. Öğrencilere karnelerini veren Müdür Alper, aynı zamanda öğrencilere çeşitli hediyeler de dağıttı.
Her zaman eğitime destek verdiklerini dile getiren Metin Alper, “Öğrencilerimizle birlikte olarak onların karne sevincine ortak olduk. Öğrencilerimize hem karnelerini hem de çeşitli hediyeler verdik. Öğrencilerimize okumanın önemini anlattık. Ben bütün öğrencilerimize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
Yapılan konuşmaların ardından Alper ile beraberindekiler öğrencilerle hatıra fotoğrafları çektirdi.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>