AGAD Başkanı Aslan Polis Teşkilatımıza şükranlarımızı sunuyoruz

BA?KAN ASLAN?DAN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

Başkan Aslan;
“Şehitlerimize Allah’tan Rahmet, Gazilerimize ve Görevi Başındaki polislerimize görevlerinde üstün başarılar dileriz”

Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Başkanı İbrahim Aslan Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 172. yılı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Türk Polis Teşkilatının 172 Yıl gibi köklü bir geçmişe sahip olduğunu belirten Başkan İbrahim Aslan yaptığı açıklamasında; “Güvenlik güçlerimizin önemli bir teşkilatı olan Türk Polis teşkilatı mensupları üstlenmiş oldukları görevle bizlerin mal ve can güvenliğinin sağlanmasında büyük bir özveri ile çalışmaktalar. Güvenliğimiz tehlikeye girdiği zaman hatırladığımız polislerimiz, her geçen gün gelişen ve değişen şartlar altında ortaya çıkan yeni suç tipleriyle başa çıkabilmek için, sürekli kendilerini geliştirmektedirler. Emniyet Teşkilatımız, sadece adi suçlarla değil, ülkemizi parçalamak isteyen Vatan hainleriyle de canları pahasına mücadele etmektedirler. Gece-gündüz, tatil-bayram demeden, çok ağır çalışma şartları altında, hayatını tehlikeye atarak görev yapan polislerimiz, ekonomik olarak yaptıkları işin karşılığını alamamaktadırlar. Türkiye Cumhuriyeti devletimizin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Polis Teşkilatımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Bu vesileyle Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 172. kuruluş yıldönümünde, şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize ve görevi başında bulunan emniyet mensuplarımıza görevlerinde üstün başarılar diliyoruz” dedi.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>