Doç. Dr. Hakan Taşolar’a Yılın Doktoru Ödülü

YILIN DOKTORUU

Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğünce yılın doktoru seçilen Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Hakan Taşolar ödülünü İstanbul’da düzenlenen bir törenle Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ’ın elinden aldı.
Sağlık Bakanlığı tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen; 81 ilden kendi illerinde sağlık çalışmalarına yaptıkları katkı, sağlık hizmetlerindeki fedakarlıkları ve duyarlılıkları dikkate alınarak belirlenen Yılın Doktorları ödül töreni bu yıl 15 Mart tarihinde Devlet Tiyatroları Leyla Gencer Sahnesi’nde gerçekleştirildi.
Sağlık Bakanlığı Müsteşarları, İl Sağlık Müdürleri, milletvekilleri ve çok sayıda yetkilinin katıldığı toplantıda, Bakan Akdağ’ın son 8 yılda sağlık alanında yapılan hizmetler ve dönüşümü anlattığı, vatandaşın en kaliteli hizmeti ücretsiz almaları ve hiçbir konuda mağdur edilmemeleri için hayata geçirilen çalışmaları anlattığı bildirildi.
14 Mart Tıp Bayramı gibi anlamlı bir günde ödül almanın kendisini son derece mutlu ettiğini belirten Dr. Hakan Taşolar; “Sayın bakanımızın elinden bu ödülü almak beni onure etmiş ve duygulandırmıştır. Öncelikle bu ödülü bana layık gören tüm yöneticilerime teşekkür ediyorum. Bütün çalışanların 14 Mart Tıp Bayramını gönülden kutluyorum. Bu ödülü tüm hekim arkadaşlarım adına alıyorum.” dedi.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>