Adıyamanlı Öğrenci Bilek Güreşinde Şampiyon Oldu

bilegimizi-bukemedil-53822312f342152414fe

Adıyaman Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) Spor Öğretmenliği Bölümü 2. sınıf öğrencisi Adem Bozkurt Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası’nda Türkiye şampiyonu oldu.

 

Türkiye Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu tarafından 2-6 Nisan tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası’na 60 kg’da katılan Üniversite Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Öğretmenliği Bölümü 2. sınıf öğrencisi Adem Bozkurt, üstün bir performans sergileyerek Türkiye Şampiyonu oldu.

 

2016 Bilek Güreşi Milli Takımına da seçilen Bozkurt, turnuva sonrasında kısa bir değerlendirme yaparak, kendisine emek veren tüm hocalarına teşekkür etti.

 

Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında da en iyi şekilde Üniversiteyi temsil edeceğini ifade eden Bozkurt, maddi ve manevi desteklerinden dolayı Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü’ye saygı ve şükranlarını sundu.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>