Sincikli Polis Şırnak’ta Yaralandı

sincikli-ozel-hareka-3d04c96eafd194eb6b32

Sincikli Özel Harekat Polisi Murat Sayım, Şırnak’ta yaralandı.

Şırnak’ta bölücü terör örgütü mensuplarının yakalanması, patlayıcılarla tuzaklanmış çukurların ve barikatların bertaraf edilmesi, halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması için yapılan temizlik operasyonunda, Sincikli özel harekat polisi Murat Sayım yaralandı.

Temizlik operasyonunda, bir eve giren özel harekat polis timinin, evde bomda düzeneği temizliği taptığı esnada, eve önceden döşenen patlayıcının uzaktan komanda ile patlatılması  sonucu, Sincikli  Özel harekat polis memuru Murat Sayım yaralandı.

Yaralanan Sincikli  Özel Harekat Polisi Murat Sayım, Şırnak Devlet Hastanesine kaldırılıp ilk müdahalesi yapıldıktan sonra, Ankara GATA Hastanesine sevk edildi.

Gata Hastanesinde Ameliyata alınan Özel Harekat Polisi Murat Sayım’ın ameliyatının başarılı geçtiği ve hayati tehlikeyi atlattığı, sağlık durumunun da iyi olduğu öğrenildi.

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>