İTO Başkanı Çağlar, Adıyamanlılara Türkiye ekonomisini anlatacak

0
483

Merkezi İstanbul’da bulunan Adıyaman Genç İşadamları Derneği (AGİD), başarıyı özendirmek amacıyla  geçen yıl başlattığı ve geleneksel hale getirdiği ‘Yılın İşadamı ve Genç Girişimcisi’ çalışmasını tamamladı.  5 Mart Çarşamba günü düzenleyeceği ekonomi panelinde önemli isimleri bir araya getirecek olan AGİD, ödülleri de aynı akşam sahiplerine verecek.

Sultangazi Belediyesi evsahipliğinde Sultangazi 50.Yıl Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek programda; İTO Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Çağlar da, “Türkiye’nin ekonomisinde son durum ve beklentiler”  konulu konferans verecek. Çağlar ayrıca, genç girişimcilere başarılı iş adamı olmanın ve başarılı girişimciliğinin sırlarını anlatacak ve yeni iş modelleri ve girişimcilik hakkında görüşlerini paylaşacak.

Amaçlarının genç girişimcileri başarıya özendirmek olduğunu belirten AGİD Başkanı Ahmet Ural, ekonomi alanındaki panellerle, sektörün önde gelen isimlerini, işadamları ile bir araya getirerek, bilgi, tecrübelerini paylaşma çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz